..NE DERSİNİZ?..

PAYLAŞMAYI VE PAYLAŞMAMI ARZU ETTİĞİNİZ TASARIMLAR,GÖRSELLER, EV OFİS BAHÇE YANİ DEKORASYONA VE YA YAPTIĞINIZ İŞLERİNİZLE İŞ YERLERİNİZLE İLGİLİ WEB ADRESLERİNİZİ DAİR NE VARSA PAYLAŞABİLİRSİNİZ BLOGDA YERİNİZ HER ZAMAN VAR!..

BİR MAİLLE ULAŞABİLİRSİNİZ..
kiymetbozkurt@gmail.com

30 Nisan 2008 Çarşamba

..DALGA-DENİZ SEHPA..
TAMAMI ÇOK SEVGİLİ ARKADAŞIM DENİZ'İN ÖNERİLERİ DOĞRULTUSUNDA AKIL EDİLİP HAYATA GEÇİRİLMİŞTİR O NEDENLE ADI DALGA-DENİZDİR..EVİMİN BUNDAN SONRAKİ EN ÖNEMLİ DEĞERİDİR..
İKİ PARÇADAN OLUŞUYOR BİRİNİ DİĞERİNDEN 5 CM KISA TUTARAK BÜYÜK BİR SEHPA ELDE ETTİK..İSTENİRSE KISA OLAN DİĞERİNİN ALTINDAN GEÇİRİLİP ARTI ŞEKLİDE VERİLEBİLİYORUZ.YA DA BİRİNİ BİRAZ DAHA YANA KAYDIRIP FARKLI BİR ŞEKİL ELDE EDEBİLİYORUZ..YANİ TAM FİKİR KADINI DENİZ GİBİ..
YANLIŞ ÖLÇÜLERDE GELEN NİŞ AHŞAPLARI OLARAK YAPTIRILMIŞTIR DAHA SONRA DENİZ'İN MÜTHİŞ FİKRİ VE EVİN ERKEĞİNİN TANIDIĞI KROMCU SAYESİNDE SON HALİNİ ALIP KULLANIMA BAŞLANMIŞTIR..BENİ BİR SIKINTIDAN KURTARDIĞI GİBİ SON DERECE UCUZA ELDE EDİLMİŞTİR..
ÇOK TEŞEKKÜRLER DENİZ'CİM..

24 Nisan 2008 Perşembe

..DUVAR ÜNİTESİ..


MOBİLYA DEĞİŞİMİNDE KOLTUKLARDAN SONRA YEMEK TAKIMI TEK PARÇA TÜM İŞLEVLER YEKPARE OLSUN İSTEDİM..BÖYLECE UZUN DÜZ BİR 5 MT DUVARIMI DAHA İYİ DEĞERLENDİRECEKTİM.. UZUN ARAŞTIRMALAR SONUCU HAZIR ALMAK YERİNE GÜVENDİĞİMİZ BİR FİRMAYA YAPTIRMAYA BÖYLECE ÖLÇÜLERDE OYNAMAYA KARAR VERDİK..ÜÇ PARÇADAN OLUŞUYOR..DOLAP BÖLÜMÜ SERVİS TAKIMI İÇKİLER VE BARDAKLAR İÇİN 3 KATLI BİR DOLAP HALİNDE DÜSÜŞÜNÜLDÜ..ORTAYA TV ASMAK YA DA OTURTMAK DİĞER TARAFTA RAF DÜZENEĞİ HALİNE OLMASINA KARAR VERİLDİ..BEN ESKİ MOBİLYAM GİBİ YİNE VENGE RENGİ İSTEDİM..ÜÇ ÜNİTENİN ALTIDA GENİŞ HACİMLİ ÇEKMECE OLARAK DÜŞÜNÜLDÜ..BİZ SHERWOOD MOBİLYAYLA ÇALIŞTIK ASLINDA CONTRY MOBİLYA YAPIYORLAR AMA DAHA MODERN MOBİLYADA ÜRETMEKTELER..YAPIM AŞAMASI VE BOYA AŞAMASINDA GİDİP KONTOL ETTİK BU OLANAĞI SUNUYORLAR VE UFAK TEFEK DEĞİŞİMLERE SORUN ÇIKARMIYORLAR..ZAMANINDA BÜYÜK BİR ÖZENLE TESLİM ALIYORSUNUZ..
BOYU 1.80 ENİ 4.70
SHERWOOD

16 Nisan 2008 Çarşamba

..HOME OFICCE ÖRNEKLERİ..YENİ TRENDLERDEN BİRİDE EVDEN İŞ YAPMAK..
KAZANÇ SAĞLAMAK..
EVİN BİR ODASI ÇALIŞMA,OKUMA YA DA PC ODASI GİBİ DÜZENLENEBİLDİĞİ GİBİ İŞ İÇİNDE DÜZENLENEBİLİR..
EVDEN İŞ YÜRÜTMEK GELECEK ZAMANLARIN TRENDİ OLACAK..


8 Nisan 2008 Salı

..EV..EVİM..EVİMİZ..KOLTUKEVİN PERDESİNDEN SONRA SIRA KOLTUKLARA GELMİŞTİ..KOLTUKLARI AÇIK RENK VE KETEN BİR KUMAŞTAN DÜŞÜNDÜM..PERDENİN İÇİNDEKİ KREM RENGİ BENİM İÇİN İDEAL BİR SEÇİMDİ..BU FİKRİ İYİCE BENİMSEDİKTEN SONRA,ARTIK 1 ADET 3'LÜ 1 ADET 2'Lİ 2 ADET TEKLİ GİBİ SIKICI KONFORSUZ KOLTUK TAKIMIMDAN ÇOK KOCAMAN OLABİLDİĞİNCE GENİŞ İSTENİRSE UZANANABİLİNECEK KADAR RAHAT KOLTUKLAR OLMASINI İSTEDİM..BU İHTİYACIMA EN YAKIN FİRMA ZEBRANO ÇIKTI..ANKARA MOBİLYA KONUSUNDA BİRÇOK FİRMA SEÇENEĞİ BARINDIRDIĞINDAN VE DE ARZU EDERSENİZ EBAT BELİRTEREK YAPTIRABİLECEK YER SEÇENEĞİNİN ÇOKLUĞUNDANDA FAYDALANDIM..ZEBRANO'DA KOLTUKLARI BEĞENDİM İKİSİNİDE AYNI ÖLÇÜLERDE PLANLARKEN BİRAZ BÜYÜK KAÇABİLECEĞİ KORKUSUYLA BİRİNİ DİĞERİNDEN KÜÇÜK SİPARİŞ VERDİM..KOLTUKLARIN BİRİ 2.80 CM BOYUNDA DİĞERİ 2.40 CM.. BU KOLTUKLAR PİYASADAKİ DİĞER 3'LÜ KOLTUKLARIN ÇOK DAHA BÜYÜK HALİ..3'LÜ DİYE İFADE EDİLEN ASLINA 4'LÜ DİĞERİDE 5 YA DA 6 KİŞİNİN ÇOK RAHAT OTURABİLECEĞİ ÖLÇÜLERDE..BU KOLTUKLARIN BİR ÖZELLİĞİDE ARKA VE KOL YASTIKLARININ KAZ TÜYÜ OLMASI.. BU DA BİZE SÜNGER GİBİ SERT VE RAHATSIZLIK HİSSİ VERMİYORLAR..

7 Nisan 2008 Pazartesi

..EV..EVİM..EVİMİZ.. PERDE

UZUN ZAMANDIR EVİMİZİN SALONUNU DEĞİŞTİRME PLANLARIM VARDI..NİHAYET SONA GELDİK SAYILIR..ZAMAN ZAMAN ALINAN YENİLENENLERİ PAYLAŞMAK İSTEDİM AMA İSTEDİĞİM ZAMANLAMADA BİTMEDİ..BEN DE EN SON HALİNİ ALINCA PAYLAŞMAYI UYGUN BULDUM..BİRKAÇ EKSİK HALA MEVCUT..AMA BEN BİRDEN OLUŞTURULAN YAŞAM ALANLARINI ZATEN SEVMEM..UYGUN PARÇAYI BULMAK ONU NASIL VE NEREYE YERLEŞTİRMEYE KARAR VERMEK BENİM İÇİN KEYİFTİR..ŞİMDİ DUVARLARIMIZ BOŞ..BİR ARA DUVARI KAĞIT KAPLAMAYI DÜŞÜNDÜM ASLINDA GERÇİ HALA KARARSIZIM..YERE SON ÇIKAN POST HALILARDAN ALMAYI PLANLIYORUM.. DUVARLARADA YA BEĞENDİĞİM BİR RESSAMIN YAĞLIBOYASINI DÜŞÜNÜYORUM YA DA AHŞAPTAN OYULARAK YAPILAN TABLOLARDAN DÜŞÜNÜYORUM.. HENÜZ KARAR AŞAMASINDAYIM..
NEYSE TANITIMA PERDELERDEN BAŞLAYIM..
PERDE VE TÜLLERİMİ BU KEZ KLASİK KULLANMAK İSTEDİM..BİR ÖNCEKİ TÜLLERİM KATLAMALIYDI..ONUDA KULLANMAKTAN MUTLUYDUM AMA BU KLASİK HAVA BENCE ÇOK DAHA DOYURUCU..BU BEĞENDİĞİM KUMAŞTA ZATEN BAŞKA TÜRÜ BENCE KALDIRMAZDI..SALON DEĞİŞTİRMEYE PERDE SEÇİMİ İLE BAŞLADIM..İLK ÖNCE PERDE VE TÜLÜMÜ BEĞENDİM VE DİĞER SEÇİMLERİMDE BU RENKLER ÜZERİNE OLMASINA KARAR VERDİM.. PERDE KETEN TÜL ORGANZE ÜSTÜNDE 3 AYRI RENKTEN KURDELA ENİNE DİKİLİ..BU RENKLER BENİM SALONDA KULLANACAĞIM RENKLERİN ÇIKIŞ NOKTASI OLDU..HERYERDE KOLAYLIKLA BULABİLECEĞİM BENİ ÇOK ZORLAMAYACAK RENKLERDİ..
PERDELERİMİ ANTALYA'DA YAŞAYAN KUZENİM YAPTI..ÖLÇÜLER VERİLDİ VE ANTALYA'DAN ANKARA'YA GELDİ..

AKDENİZ PERDECİLİK..
B.ONAT CAD. 89/A ANTALYA
TEL: 242-312 49 66