..NE DERSİNİZ?..

PAYLAŞMAYI VE PAYLAŞMAMI ARZU ETTİĞİNİZ TASARIMLAR,GÖRSELLER, EV OFİS BAHÇE YANİ DEKORASYONA VE YA YAPTIĞINIZ İŞLERİNİZLE İŞ YERLERİNİZLE İLGİLİ WEB ADRESLERİNİZİ DAİR NE VARSA PAYLAŞABİLİRSİNİZ BLOGDA YERİNİZ HER ZAMAN VAR!..

BİR MAİLLE ULAŞABİLİRSİNİZ..
kiymetbozkurt@gmail.com

30 Nisan 2008 Çarşamba

..DALGA-DENİZ SEHPA..
TAMAMI ÇOK SEVGİLİ ARKADAŞIM DENİZ'İN ÖNERİLERİ DOĞRULTUSUNDA AKIL EDİLİP HAYATA GEÇİRİLMİŞTİR O NEDENLE ADI DALGA-DENİZDİR..EVİMİN BUNDAN SONRAKİ EN ÖNEMLİ DEĞERİDİR..
İKİ PARÇADAN OLUŞUYOR BİRİNİ DİĞERİNDEN 5 CM KISA TUTARAK BÜYÜK BİR SEHPA ELDE ETTİK..İSTENİRSE KISA OLAN DİĞERİNİN ALTINDAN GEÇİRİLİP ARTI ŞEKLİDE VERİLEBİLİYORUZ.YA DA BİRİNİ BİRAZ DAHA YANA KAYDIRIP FARKLI BİR ŞEKİL ELDE EDEBİLİYORUZ..YANİ TAM FİKİR KADINI DENİZ GİBİ..
YANLIŞ ÖLÇÜLERDE GELEN NİŞ AHŞAPLARI OLARAK YAPTIRILMIŞTIR DAHA SONRA DENİZ'İN MÜTHİŞ FİKRİ VE EVİN ERKEĞİNİN TANIDIĞI KROMCU SAYESİNDE SON HALİNİ ALIP KULLANIMA BAŞLANMIŞTIR..BENİ BİR SIKINTIDAN KURTARDIĞI GİBİ SON DERECE UCUZA ELDE EDİLMİŞTİR..
ÇOK TEŞEKKÜRLER DENİZ'CİM..

4 yorum:

evrim (akira) dedi ki...

Kıymet güle güle kullan, sıcacık mis gibi kahveler iç kitaplarının yanında.
Öpüyorum

Esra :) - kadincablog.blogspot.com dedi ki...

bizim salondaki orta sehpa kare ve çok büyük. Kullanımı ne kadar zor anlatamam. Bir de ortada o kadar çok yer kapladı ki başına gelmeyen kalmadı çok kısa bir süre de epey yıprandı yani. O yüzden denizin fikrine sağlık. çok kullanışlı ve şık bir orta sehpa tasarlamış.

PERİLİ KÖŞK dedi ki...

şaşırmadım,deniz gurusundan çıkmadır,doğrudur...deneysel çalışmalarınızın devamını dilerim....:)

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

EVRİM..
TEŞEKKÜRLER..UMARIM BİRGÜN SENİNLEDE İÇERİZ..

ESRA..
BENİM ESKİ SEHPADA KARE VE BÜYÜKTÜ..BENCEDE ÇOK ANLAMSIZMIŞ..KULLANIRKEN ANLADIM..EVDE İKİ MASA VARMIŞ GİBİ OLUYOR ;)
TEŞEKKÜRLER İYİ DİLEKLERİN İÇİN..
SENİDE BEKLERİZ KAHVEYE..

PERİLİ..
BENCEDE DEVAM ETMELİ PERİLİ..