..NE DERSİNİZ?..

PAYLAŞMAYI VE PAYLAŞMAMI ARZU ETTİĞİNİZ TASARIMLAR,GÖRSELLER, EV OFİS BAHÇE YANİ DEKORASYONA VE YA YAPTIĞINIZ İŞLERİNİZLE İŞ YERLERİNİZLE İLGİLİ WEB ADRESLERİNİZİ DAİR NE VARSA PAYLAŞABİLİRSİNİZ BLOGDA YERİNİZ HER ZAMAN VAR!..

BİR MAİLLE ULAŞABİLİRSİNİZ..
kiymetbozkurt@gmail.com

24 Nisan 2008 Perşembe

..DUVAR ÜNİTESİ..


MOBİLYA DEĞİŞİMİNDE KOLTUKLARDAN SONRA YEMEK TAKIMI TEK PARÇA TÜM İŞLEVLER YEKPARE OLSUN İSTEDİM..BÖYLECE UZUN DÜZ BİR 5 MT DUVARIMI DAHA İYİ DEĞERLENDİRECEKTİM.. UZUN ARAŞTIRMALAR SONUCU HAZIR ALMAK YERİNE GÜVENDİĞİMİZ BİR FİRMAYA YAPTIRMAYA BÖYLECE ÖLÇÜLERDE OYNAMAYA KARAR VERDİK..ÜÇ PARÇADAN OLUŞUYOR..DOLAP BÖLÜMÜ SERVİS TAKIMI İÇKİLER VE BARDAKLAR İÇİN 3 KATLI BİR DOLAP HALİNDE DÜSÜŞÜNÜLDÜ..ORTAYA TV ASMAK YA DA OTURTMAK DİĞER TARAFTA RAF DÜZENEĞİ HALİNE OLMASINA KARAR VERİLDİ..BEN ESKİ MOBİLYAM GİBİ YİNE VENGE RENGİ İSTEDİM..ÜÇ ÜNİTENİN ALTIDA GENİŞ HACİMLİ ÇEKMECE OLARAK DÜŞÜNÜLDÜ..BİZ SHERWOOD MOBİLYAYLA ÇALIŞTIK ASLINDA CONTRY MOBİLYA YAPIYORLAR AMA DAHA MODERN MOBİLYADA ÜRETMEKTELER..YAPIM AŞAMASI VE BOYA AŞAMASINDA GİDİP KONTOL ETTİK BU OLANAĞI SUNUYORLAR VE UFAK TEFEK DEĞİŞİMLERE SORUN ÇIKARMIYORLAR..ZAMANINDA BÜYÜK BİR ÖZENLE TESLİM ALIYORSUNUZ..
BOYU 1.80 ENİ 4.70
SHERWOOD

3 yorum:

Deniz dedi ki...

Efendim, pek güzelmiş güle güle kullanın :) Benim yeni koltuklarıma da çok uyar, her geldiğimde bir paneli götürsem çaktırmadan... fena olmaz vallahi. Sehpaları mı kutlayalım yoksa benim koltukları mı :) Ayrıca ben bu deseni seviyorum, düz vengedense bir hareket veriyor. Bizim eski sehpalar aynıydı biliyorsun (bilmiyorsun) şimdi ben şu kütüğümsü sehpalardan istiyorum. Bir sehpa yazısı sipariş ediyorum ayıp olmaz ise. Ayıpsa da istedim, değilse de :)

Yeliz dedi ki...

Çok modern ve hoş görünüyor, gümüş yapraklar gözümden kaçmadı Kıymet'cim iyi günlerde keyifle eskit:)

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

DENİZ..
AH DENİZ'CİM BİR SEHPA TASARIMI VAR EV DE 'DENİZ'DEN TASARIM BASAMAK SEHPALAR' MUTLAK GÖRMEN LAZIM..YAYINLARIM YAKINDA ;)
BEN SENİN KOLTUKLARINI GÖRMEK İSTİYORUM..

YELİZ..
ÇOK NAZİKSİN TEŞEKKÜRLER YELİZ..
EVET YAPRAKLAR ÇOK KULLANIŞLI AYRICA..