..NE DERSİNİZ?..

PAYLAŞMAYI VE PAYLAŞMAMI ARZU ETTİĞİNİZ TASARIMLAR,GÖRSELLER, EV OFİS BAHÇE YANİ DEKORASYONA VE YA YAPTIĞINIZ İŞLERİNİZLE İŞ YERLERİNİZLE İLGİLİ WEB ADRESLERİNİZİ DAİR NE VARSA PAYLAŞABİLİRSİNİZ BLOGDA YERİNİZ HER ZAMAN VAR!..

BİR MAİLLE ULAŞABİLİRSİNİZ..
kiymetbozkurt@gmail.com

28 Ekim 2010 Perşembe

..ADALI GRUP&PARLANE..
TIK: http://www.adaligrup.com.tr/e-katalog/ Kataloga göz atmanızı tavsiye ederim..

Kısaca:40 yıl önce uzman bir cam şirketi olarak kurulan Parlane, ev aksesuarları üzerine uluslararası bir şirket haline gelmiştir. Parlane markası İngiltere’de ve Dünya’da 3000’den fazla seçkin noktada satılmaktadır.

Parlane; camdan, duvar aksesuarlarına, mumlardan, vazolara, yılbaşı aksesuarlarından, yapay çiçeklere ve takılardan, mobilyalara ve dekoratif ürünlere kadar zengin bir ürün yelpazesine sahiptir.

Kaliteli tasarım, Parlane koleksiyonunun sürekli gelişmesinde önemli bir faktördür. Altı ayda bir, 800 yeni ürün ilave edilerek oluşturulan sezon koleksiyonları yüksek yeti, teknik ve materyallere sahip tasarımcılar tarafından hazırlanır. Fonksiyonel ve tasarım harikası olan Parlane Int.’ın tüm ürünleri, doğal malzemeler kullanılarak, el yapımı tekniklerle üretilir.

Amacımız dünyayı Parlane sitilinde dekore etmektir.

http://www.adaligrup.com.tr/

Hiç yorum yok: