..NE DERSİNİZ?..

PAYLAŞMAYI VE PAYLAŞMAMI ARZU ETTİĞİNİZ TASARIMLAR,GÖRSELLER, EV OFİS BAHÇE YANİ DEKORASYONA VE YA YAPTIĞINIZ İŞLERİNİZLE İŞ YERLERİNİZLE İLGİLİ WEB ADRESLERİNİZİ DAİR NE VARSA PAYLAŞABİLİRSİNİZ BLOGDA YERİNİZ HER ZAMAN VAR!..

BİR MAİLLE ULAŞABİLİRSİNİZ..
kiymetbozkurt@gmail.com

8 Ocak 2008 Salı

..KIŞ BAHÇESİ..-II- CONTRY VE ESKİTME TARZ DA DÖŞENMİŞ..
DAHA KÜÇÜK MEKANLARDAKİ KIŞ BAHÇELERİ..DAHA SICAK BİR HAVASI VAR SANKİ.. KIŞ BAHÇESİ YAPACAK MEKANIMIZ YOKSA BİLE ARTIK CAMLA KAPATILAN BALKONLARI ATIK DEPO GİBİ KULLANACAĞIMIZA BELKİ UFAK BİR MASA 2 SANDALYE YA DA NE YAPACAĞIMIZI BİLEMEDİĞİMİZ EVDE ATIL DURAN BİR TEKLİ KOLTUK BALKONUMUZ DAHA DA GENİŞSE İKİLİ BİR KANEPE YİNE ESKİ KULLANMADIĞIMIZ BİR DOLAP YERE UFAK BİR KİLİM YADA HALI BOL ÇİÇEK VE DUVARLARA ASACAĞIMIZ OBJELER, RESİMLER, FOTOĞRAFLARLA HARİKA BİR MEKAN YATABİLİR..ÖRGÜMÜZÜ KİTABIMIZI KAHVEMİZİ YA DA DEDİKODUMUZU YAPACAĞIMIZ BİR MEKAN YARATABİLİRİZ..
BİR KURAL VAR BİR EŞYAYI İKİ SENE İÇİNDE KULLANMADIYSAK KULLANMAYACAĞIMIZ ANLAMINA GELİR GEREKSİZ EŞYALARLA EVİMİZİ DOLDURACAĞIMIZA YAŞANIR MEKANLAR YARATMAK DAHA EĞLENCELİ VE ZEVKLİ OLMAZ MI?

3 yorum:

Yeliz dedi ki...

3.beyaz hasırlarla dekore edilmiş olanı çok beğendim, keşke balkonum büyük olsa da bu tarz bir oda yaratabilsem, ayna çiçekler, hasırlar çok hoş görünüyor, bir evin içinde bile mutlaka renkli cıvıl cıvıl odalar yaratılmalı! her taraf sade döşenmemeli:)

Deniz dedi ki...

"Ne güzeeel" diyebilmeyi çok isterdim ama fotoğraflar yerinde birer çarpı işareti var. Niye görünmüyor, silinmiş olmasın? Ben görmedi dahaaaa :(

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

NEREDE GERÇEKTEN BU RESİMLER YA..AAAA